PG Logo

Vieringen online

Vieringen online

Omdat het in onze gemeente mogelijk is de vieringen online te volgen, heeft de kerkenraad besloten van deze mogelijkheid gebruik te maken. De kerkenraad is echter van mening dat onze gemeente als onderdeel van de samenleving, een verkeerd signaal afgeeft als we de kerken openhouden terwijl overal in Nederland deuren gesloten moeten blijven. Er worden alleen nog maar online vieringen zonder publiek gehouden, maar met beeld en geluid
U kunt de vieringen volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Er is ook een app Kerkdienst Gemist.

Nadat aanvankelijk alleen vanuit Het Octaaf vieringen getoond konden worden, kan nu ook uit de Dorpskerk in Zwaag en Blokker vieringen uitgezonden worden.
Op 14 februari zal dat voor de eerste keer uit de Dorpskerk van Zwaag zijn. In de agenda van de zondag vindt u de directe link naar de juiste pagina.