Vrede begint met elkaar ontmoeten, zondag 24 september, 14.30u Oude Philipsgebouw

september 7, 2017 in Actueel

In het kader van de Internationale Dag van de Vrede op 21 september organiseren het Komitee Hoorn Helpt Vluchtelingen (Raad van Kerken, de moskeeën en de Rotaryclub Hoorn) en de Stichting Op Roet na afloop van de voorstelling Ed van Hoorn op zondag 24 september 2017 een bijeenkomst waarin ontmoeting centraal staat. Wij nodigen u uit voor de voorstelling mét nagesprek en ontmoeting met de nieuwkomers die meespelen en nieuwkomers die de voorstelling hebben gezien.

We bieden een afwisselend multicultureel programma met muziek, dans, verhalen, een drankje en een hapje.

Aanvang: 14.30u.

Locatie: voormalige Philipsfabriek aan de Holenweg in Hoorn

Toegangskaartjes voor de voorstelling van zondag 24 september kunt u reserveren via de website van Op Roet http://op-roet.nl/?p=3360